Aktywne mikołajki w kl. 4b

W dniu 06.12.2022 r. klasa 4b pojechała na wycieczkę do Jump Planet oraz do Palmiarni w Wałbrzychu. W parku składającym się z 35 trampolin rekreacyjnych i sportowych uczniowie po rozgrzewce wykonywali ćwiczenia w formie skoków, wzmacniające kondycję oraz usprawniające motorykę i równowagę ciała. Ponadto grali w piłkę nożną, korzystali z pompowanej zjeżdżalni, basenu z piłeczkami oraz basenu z miękkimi gąbkami.
W strefie relaksu odpoczywali po szaleństwie skakania, uzupełniali płyny albo po prostu obserwowali zabawę innych.
Kolejno uczniowie odwiedzili Palmiarnię, gdzie podziwiali egzotyczny świat roślin: palmy i sagowce, sukulenty, pnącza, drzewa, krzewy i byliny. Zachwycali się także światem zwierząt: papugami, pawiami, żółwiami, rybkami i lemurami.