Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych AKTYWNIE 🤸‍♀️

3 grudnia 2022 r. w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych wybraliśmy się do Parku Trampolin Jump 4 You w Dzierżoniowie. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwijanie zainteresowania sportem oraz integracja uczniów.
 
W strojach sportowych uzupełnionych o specjalne skarpetki weszliśmy do głównej hali. Naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin. Instruktorzy przeprowadzili z nami profesjonalną rozgrzewkę i prezentowali kolejne ćwiczenia do naśladowania. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowy tor przeszkód oraz rzuty do kosza po odbiciu z trampoliny.
 
Na trampolinach było aktywnie i wesoło.
 
Ps. 
Mamy zakwasy… 
☺️😁😉