Uczniowie z wizytą w gabinecie kosmetycznym

W tym tygodniu klasa 3b uczestniczyła w zajęciach w gabinecie kosmetycznym u pani Beaty Rudkiewicz. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy bardzo chętnie malowali i ozdabiali wzorniki paznokci. Dzieci nauczyły się także kilku terminów z dziedziny kosmetologii.
Pani Beata, oprócz pokazu swoich umiejętności i wiedzy, zaproponowała darmową wizytę rodzica tego dziecka, które napisze lub narysuje rysunek dotyczący wrażeń z pobytu w salonie. Ta praca, która zostanie wylosowana, będzie „biletem wstępu” i jednocześnie prezentem mikołajkowym. 😊
Uczniowie byli zachwyceni taką lekcją. Dostali w prezencie swoje małe „dzieła sztuki”. Dowiedzieliśmy się, że Filip, który chodzi do naszej klasy, także pomaga swojej mamie w gabinecie i projektuje wzory, które potem mama wykorzystuje podczas stylizacji paznokci. Jeszcze raz dziękujemy za super spędzony czas!🥰