Przygoda z Mikołajem na Zamku

„BAŚNIOWY KSIĄŻ ŚW. MIKOŁAJA” – pod takim hasłem rozpoczął się grudzień w klasie 1a i 1b. 1 grudnia obie klasy wybrały się na wycieczkę do Zamku Książ, gdzie przeżyły wspaniałą przygodę. Najpierw poznały krótką historię zamku oraz jego właścicielki, księżniczki Daisy, której marzeniem było, aby jej zamek oglądało jak najwięcej dzieci. Zwiedzaliśmy pięknie udekorowane zimowo-świąteczną scenerią komnaty oraz poszukiwaliśmy Mikołaja z pomocą uroczej Śnieżynki. Było wiele atrakcji i wrażeń. W różnych częściach zamku ukazywał się dzieciom Mikołaj i obdarowywał wszystkich upominkami: cukierkami i czapeczkami.🍬
Na koniec spotkaliśmy się z Mikołajem 🎅 na wspólnej rozmowie oraz wręczeniu wyczekiwanych przez dzieci prezentów. 🎁 Niesamowite przeżycia na pewno zostaną na długo w naszej pamięci.😊