Konkurs z języka angielskiego – kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy to tradycja, zgodnie z którą 1 grudnia dzieci otrzymują kalendarz z 24 okienkami, w których kryją się drobne niespodzianki.
 
Nasze szkolne zadanie polegało na wykonaniu dowolną techniką i w dowolnym formacie Kalendarza Adwentowego z 24 okienkami, w których uczniowie mieli ukryć pytania lub zagadki w języku angielskim związane ze świętami.
 
A jakie prace do nas dotarły? Nie sposób tego opisać. Trzeba je zobaczyć.
 
Konkurs przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się tak pięknych i pomysłowych prac. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszych umiejętności. Wykazaliście się ogromną kreatywnością, dbałością o środowisko, bo wykorzystaliście również materiały do recyklingu, a przede wszystkim chęcią do wspólnej zabawy. W związku z tym wyłonienie trzech najlepszych prac jest niewykonalne.
Co to oznacza?
Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami. ❣️
Wiemy, że zarówno Wy, jak i Wasze rodziny spędziliście wiele godzin na przygotowaniu tych cudownych prac. Są jednak takie, które ujęły nas szczególnie, a oto ich autorzy (kolejność według klas):
 
Bruno Bajron 4a
Wiktoria Woźny 4b
Maja Żabicka 4c
Amelia Borkowska 4c
Zuzanna Grzesiak 4c
Anna Dudek 5a
Aleksander Dudek 5b
Nikola Kaźmierczak 5b
Karina Turczyńska 5b
Piotr Pejas 5b
Aleksandra Grzegorzak 6a
Konrad Pendyk 6b
Ewa Stopa 7a
Anna Hendzel 7a
Anna Grzegorzak 8a
 
Oto zwycięzcy konkursu. 😊
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich uczestników 🥰👏👏👏