Z wizytą w Kolejkowie…

W poniedziałek uczniowie klas 2a i 2b byli na wycieczce we Wrocławiu, gdzie odwiedzili Sky Tower, a w nim punkt widokowy oraz Kolejkowo. Wjeżdżając na górę, trochę się cisnęliśmy w windzie 😋 ale było warto 🙂 To, co zobaczyliśmy z góry, wywarło na nas duże wrażenie 😯 Wszystko wydawało się takie małe 😁 Następnie udaliśmy się na zwiedzanie Kolejkowa – odbyliśmy podróż po znanych miejscach Śląska i Dolnego Śląska, które są na wyciągnięcie ręki. Gwar ulic, jeżdżące samochody, tramwaje, pływające statki. To wszystko w towarzystwie stukotu pociągów kursujących pomiędzy kolejnymi stacjami. Spotkaliśmy drwali przy pracy, mechaników samochodowych, pracowników budowy, grzybiarzy w lesie, strażaków w bohaterskiej akcji i dużo więcej 😄
Na koniec sami tworzyliśmy własne kamienice i mogliśmy się poczuć jak modelarze Kolejkowa 😃
To był zdecydowanie udany dzień 😉