Dyniowe cuda

„Jak przyjemnie i wesoło, kiedy dynia krąży wkoło
Dynia tu, dynia tam, dynia krąży tu i tam”.
🎃🎃🎃
Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, jak wspaniałymi i oryginalnymi pomysłami wykazali się uczniowie naszej szkoły, biorąc udział w II edycji konkursu „Dyniowe cuda”. Ku miłemu zaskoczeniu prac wykonano mnóstwo, bo aż 80!!! Dyniowe prace były niesamowite, kolorowe, ciekawe, zabawne, każda inna, wyjątkowa… i pięknie przystroiły hol w dwóch budynkach naszej szkoły. Jury, na czele z Panią Dyrektor, miało nie lada wyzwanie, aby wyłonić zwycięzców. Ostatecznie zdecydowano, że nagrodę główną Grand Prix otrzymała 👉 Hanna Wernerowska z klasy 2a, która wykonała Sowę – uczniaczka.
Natomiast laureatami konkursu, których „cuda z dyni” wyróżniały się, zostali:
👉 w budynku przy ul. Waryńskiego ➡️ wśród klas I-III:
– Laura Borkowska, Leon Struchowski, Jakub Skowron, Nela Polut, Antoni Słociński, Julia Tęcza, Wiktoria Marek, Natan Sobień, Paweł Zięba, Mikołaj Stanisz
➡️ wśród klas IV-VIII:
– Wiktoria Woźny, Anastazja Modrzer, Zuzanna Grzesiak
👉 w budynku przy ulicy Ludowej ➡️ wśród klas I-III:
– Pola Pietrusiak, Wiktoria Mika, Hanna Piątek, Róża Łasek, Radosław Winny, Julia Antosik
➡️ wśród klas IV-VI:
– Zuzanna Piątek, Konrad Smaczyński, Krzysztof Tomkowiak.
Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali dyplomy i słodki upominek, natomiast zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe.
Każdemu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!😊
Bardzo dziękujemy uczniom i ich rodzicom za poświęcenie swojego cennego czasu
i angażowanie się w wydarzenia szkolne, a nauczycielom za motywowanie uczniów do podejmowania wszelkiej aktywności.🥰
Organizatorki: Justyna Grzesiak, Iwona Drozdowska