Bliskie spotkania z lemurami馃榿

15 czerwca br. uczniowie klas 6a i 6b uczestniczyli w wycieczce 馃殞 do ZOO w 艁膮cznej, miejscowo艣ci po艂o偶onej w samym 艣rodku Sudet贸w 鈥 pomi臋dzy pasmami G贸r Kamiennych i G贸r Sto艂owych.
W tym niezwyk艂ym miejscu mieszka ponad 100 gatunk贸w zwierz膮t z ca艂ego 艣wiata. Mo偶na tam zobaczy膰 m.in.: tygrysy, kangury, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta , je偶ozwierze, rysie, papugi czy pawie. 馃悞馃馃悈馃
Najwi臋ksz膮 atrakcj膮 by艂o bezpo艣rednie spotkanie z pobratymcami kr贸la Juliana, znanego wszystkim z filmu animowanego pt. 鈥濵adagaskar”. Wej艣cie do 鈥炁歸iata lemur贸w鈥 鈥 zagrody, w kt贸rej mo偶na by艂o karmi膰 i g艂aska膰 te urocze ma艂piatki 鈥 dostarczy艂o wszystkim mn贸stwa rado艣ci i niesamowitych wra偶e艅.馃榿
Na koniec odby艂o si臋 ognisko i wsp贸lne pieczenie kie艂basek.馃敟
Wycieczka okaza艂a si臋 nie tylko wspania艂ym prze偶yciem, ale r贸wnie偶 atrakcyjn膮 lekcj膮 przyrody.馃憤馃槉