Z życia klasy 1b😊

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 1b brali udział w wielu projektach klasowych:
✔️ „Zdrowo jem, więcej wiem”,
✔️ „Doniczkowy ogród”,
✔️ „Łowcy nagród”,
✔️ „Kosmiczne wynalazki”,
✔️ „Roboty przyszłości”,
✔️ „Zwierzęta są jak ludzie – czują”.
Każdy z nich łączył naukę z zabawą, rozwijał naszą kreatywność, twórcze myślenie, uczył wrażliwości i empatii.
W projekcie „Wielkie laboratorium naukowe” sami przygotowywaliśmy i przeprowadzaliśmy niesamowite eksperymenty! Było strasznie fajnie: mnóstwo zabawy i śmiechu. Chyba zostaniemy naukowcami, bo nasza Pani powiedziała nam, że nabieramy cech najwybitniejszych naukowców i ekspertów – ciekawości świata, zdolności zadawania pytań i dociekliwości.
A więc … Einstein w akcji.💪

„Złote Sowy” 2021 przyznane!🦉

We wtorek, 22 czerwca, w kinotetarze MOKIS odbyła się uroczystość wręczenia tegorocznych „Złotych Sów” 🦉 dla znacząco wyróżniających się uczniów szkół podstawowych.
Nagroda ta przyznawana jest prymusom, którzy w kończącym się roku szkolnym byli laureatami licznych konkursów i olimpiad na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym, a także uzyskali wysoką średnią ocen.
„Złote Sowy” z rąk burmistrza Andrzeja Hordyja otrzymało 15 bielawskich uczniów, w tym 4 z naszej szkoły:

👉 Bajk Amelia, kl. 7c
👉 Bajron Filip, kl. 7a
👉 Sieradzki Jakub, kl. 5a
👉 Weigelt Szymon, kl. 7a

‼️ Nagrodę specjalną dla najlepszej klasy w mieście (średnia 5,41) otrzymała nasza klasa 4 a, której wychowawczynią jest p. Elżbieta Zych. ‼️

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 👏👏👏

Serdecznie dziękujemy nauczycielom: p. Renacie Tarczyńskiej, p. Dominice Adamiak i p. Januszowi Kucharskiemu za przygotowanie wspaniałej oprawy artystycznej oraz uczniom, którzy swoimi występami uświetnili przebieg uroczystości.🤩😍🤩

Zapraszamy do Galerii zdjęć 🙂