🦋 JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! 🦋

Świetlica ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie przy ul. Waryńskiego dziękuje za nominację klasie 1c z Oddziału SP4 przy ulicy Ludowej.
Z chęcią wzięliśmy udział w akcji na rzecz osób z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021!

Do wykonania zadania nominujemy:
👉 1. Klasę 1 ze Szkoły Podstawowej w Murzynowie Kościelnym
👉️ 2. Grupę Niedźwiadki z Publicznego Przedszkola nr3 w Bielawie
👉 3. Klasę 3a ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
Serdecznie zapraszamy wyżej wymienionych do wzięcia udziału w akcji zainicjowanej przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.
Akcja ma na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Jak wziąć udział w akcji❓❓❓

🔵 Oto proste kroki.
Wystarczy:
✔️Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych)
✔️ Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca, lub wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
✔️ Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami” (nagrane lub napisane).
✔️ Nominować kolejne 3 osoby (może to być też grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
✔️ Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
✔️ Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!😁