„Nie samą nauką uczeń żyje”

Pod takim hasłem uczniowie klasy 5b przy ul. Ludowej przygotowywali jesienne przetwory.

Przed nami okres jesienno-zimowy i warto wzbogacać nasz organizm w witaminki, które są zawarte w świeżych owocach i warzywach prosto z sadu i przydomowego ogródka. Dzisiaj uczniowie poznali jedną z technik „zachowania drogocennych witamin” poprzez suszenie jabłek. Świetnie zastępują niezdrowe chipsy i nadają się jako zdrowa przekąska na długie jesienne wieczory. Na efekty chwilkę trzeba zaczekać! Kolejne przetwory już niebawem!

Zajęcia odbyły się pod czujnym okiem wychowawców: Pani Aldony Rak, Anny Chęcińskiej-Witczak i Agnieszki Szafrańskiej.
🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏

Pomagamy kociakom🐈🐾🙂

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami składa serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom oraz Dyrekcji i Nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielawie za zaangażowanie się w zbiórkę karmy dla kotów wolno bytujących, za hojność oraz wrażliwość serca. 🐈🐾🐈🐾🐈🐾
       Szczególne podziękowania za pomoc włożoną w przeprowadzenie akcji charytatywnej składamy p. Joannie Goldmann, p. Elżbiecie Pasternak, p. Dominice Adamiak, p. Dominice Rogackiej oraz Samorządowi Uczniowskiemu. 🙂🙂🙂