Święto Poczty Polskiej

Z racji przypadającego na 18 października święta Poczty Polskiej uczniowie klasy 1 c zajęli się w piątek pisaniem kartek pocztowych. Klasa bierze także udział w wymianie pocztówkowej. Naszymi adresatami są uczniowie klasy 1b z Wilczyc. Pozdrawiamy Was serdecznie nasi drodzy koledzy i koleżanki oraz panią Agnieszkę – Waszą wychowawczynię. Czekamy na odpowiedź 🙂

Oprac. M. Gozdek

Zapraszamy do Galerii zdjęć 🙂

IV BIEG ERASMUSA

15 października wzięliśmy udział w IV Biegu Erasmusa, odbywającym się pod patronatem Ministerstwa Sportu, w ramach inicjatywy Erasmus Days.
Reprezentowały nas 3 drużyny, które musiały pokonać, jak najdłuższy dystans. Łączny czas drużyny składał się na 60 minut. Podczas rywalizacji, zawodnicy korzystali z darmowej aplikacji Endomondo, która pokazała pokonany dystans.
Najwięcej przebiegła drużyna w składzie: Zosia Kotasek, Natalia Mucha i Szymon Weigelt, której wynik wyniósł 10 km.
Kolejna drużyna: Zuzia Sołtysik, Paulina Rakoczy, Julia Rakoczy oraz Ewa Stopa przebiegła 9,68 km.
Z kolei Nikola Miłoś, Franek Ratyna, Alan Ochota i Jakub Chorąży pokonali dystans 9,52 km.

Zawodnicy otrzymali numery startowe, pamiątkowe medale oraz gadżety od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i czekamy na wyniki innych drużyn z całej Polski!

Opiekunowie: Paulina Andrzejewska, Agnieszka Szwed, Janusz Weigelt

Bieg został przeprowadzony z zachowaniem przepisów sanitarnych dotyczących COVID- 19.