🌻Dzień Edukacji Narodowej🌻

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji dyrektor szkoły, Pani Monika Stachowska i wicedyrektor, Pani Barbara Saska, życzyły wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły dużo radości i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wręczyły Nagrody Dyrektora. Absolwentka szkoły, Weronika Furcoń, podarowała nam z tej okazji przepyszny tort, a Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek.

Nieco później odbyła się coroczna uroczystość w Art-Inkubatorze, podczas której burmistrz, Pan Andrzej Hordyj, złożył na ręce Pani Dyrektor życzenia i podziękowania dla pracowników naszej szkoły, a także wręczył nagrody zasłużonym dyrektorom i nauczycielom bielawskich placówek oświatowych.
Z naszej szkoły nagrody otrzymały: Pani Monika Stachowska, Pani Agnieszka Wojciechowska, Pani Dominika Adamiak, Pani Magdalena SztandarPani Alina Gładysz.
Podczas uroczystości zostały również złożone gratulacje nauczycielom, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego i dyplomowanego.

Więcej zdjęć w Galerii