WARSZTATY WIELOPOKOLENIOWE

W dniach 4 i 5 marca uczniowie klas V gościli w Zespole Ośrodków Wsparcia przy ul. Lotniczej
w Bielawie. Wspólnie z podopiecznymi ośrodka, seniorami, brali czynny udział w warsztatach wielopokoleniowych. Próbowali swoich zdolności manualnych, tworząc z przygotowanych materiałów przepiękne ozdoby związane ze świętami Wielkiej Nocy. Po kilku godzinach wytężonej pracy, z pomocą starszych, ale o wiele cierpliwszych uczestników warsztatów uczniowie klas V b i V c mogli pochwalić się pisankami, zajączkami, kartami, słoiczkami itp. Dużym zainteresowaniem cieszyła się masa solna, a o jej przygotowanie zadbali chłopcy, którzy pod czujnym okiem opiekunów zagniatali ją jak ciasto. Śmiechu było co niemiara. Bardziej dokładne okazały się dziewczynki, które z wielką starannością, a przede wszystkim precyzją ozdabiały swoje prace. Podczas przerwy okazało się też, że nasi uczniowie potrafią gać …w bierki!

Zdjęcia w Galerii.