Ojczyzna w poezji

7 listopada w bielawskim MOKiS-ie odbył się Miejski Konkurs Recytatorski ,,Ojczyzna w poezji” . W konkursie adresowanym do uczniów klas I-III wzięli udział: Piotr Wójtowicz z klasy I a, Amelia Wiśniewska z klasy I b, Filip Michalak i Milena Krzemińska z klasy II a oraz Franciszek Ratyna z III a i Jakub Szyburski
z III b. Wszyscy mali wykonawcy pięknie recytowali wiersze o Polsce i dlatego komisja miała bardzo trudne zadanie. Po burzliwych obradach ogłoszono wyniki. Miejsca zdobyte przez naszych uczniów to II i III w kategorii klas pierwszych. I tak II miejsce zajęła Amelia Wiśniewska z klasy I b, która ujęła wszystkich recytacją wiersza Czesława Janczarskiego ,,Ojczyzna”. III miejsce, wspaniale recytując wiersz Elżbiety Krystek – Jones ,,Polska”, wywalczył uczeń klasy I a – Piotr Wójtowicz. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałe występy i gorąco gratulujemy zwycięzcom!
H. Kowalska

 

 

Zdjęcia w Galerii,