Każdy jest ważny!

22 XI 2018 roku odbyła się w naszej szkole siódma edycja imprezy integracyjnej pod hasłem „Każdy jest ważny” w ramach projektu edukacyjnego „Postaw na Rodzinę – troszczymy się o siebie”. W imprezie wzięli udział uczniowie i nauczyciele z klas integracyjnych. Wszyscy świetnie się bawili, tańczyli w rytmie zumby prowadzonej przez panie Dominikę oraz brali udział w zabawie z chustą terapeutyczną. Uczniowie współpracowali ze sobą podczas gier i zabaw, a nauczyciele dzielnie wspierali swoich podopiecznych. W finale imprezy starsi uczniowie podarowali dzieciom niepełnosprawnym biało-czerwone baloniki. Baloniki te wyrażały marzenia dzieci i symbolizowały 100 – lecie niepodległości polaki . Dzieci podrzucały baloniki w górę tak wysoko, jak sięgają ich marzenia.
Zespół do spraw integracji składa podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie projektu, a przede wszystkim z całego serca dziękuje naszym wspaniałym uczniom, bez których nie byłoby tej imprezy.

Zdjęcia w Galerii.