Uczniowie SP 4 na XXIX Memoriale Marka Petrusewicza.

XXIX Memoriał Marka Petrusewicza udowodnił, że w Polsce da się zorganizować zawody pływackie na naprawdę światowym poziomie. Znane nazwiska, wartościowe rezultaty, pełne trybuny i przede wszystkim dobra zabawa  – to wszystko było obecne podczas wrocławskiej imprezy. Tak możemy przeczytać na oficjalnej stronie organizatora.
Impreza na skalę europejską wzbudziła wielkie emocje i była ogromnym przeżyciem dla wszystkich. Dla tych, którzy wskoczyli do wody, dla tych, którzy kibicowali a także dla trenerów, opiekunów, nauczycieli. Wspaniałą formułą tych zawodów, jest umożliwienie startu osobom niepełnosprawnym. Duży krok stronę sukcesu wykonali uczniowie naszej szkoły: Tomasz Szymański, Jakub Szymański, Dominik Czyżewski i Dawid Dawid.