Rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej”.

14 listopada w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Dnia Niepodległości połączone z otwarciem Centrum Multimedialnego i Biblioteki. Z tej okazji przygotowaliśmy: uroczysty apel, konkurs plastyczny Symbole Niepodległej Polski – Z Orłem Białym przez wieki (wspaniałe prace uczniów można oglądać na wystawie) i Wielki Konkurs Multimedialny Życzenia urodzinowe dla Niepodległej, przypominający o tym, za co powinniśmy kochać Ojczyznę (prezentacje zostały przedstawione podczas uroczystości). Dzieci zaprezentowały niezwykle wzruszający, przygotowany w patriotycznym tonie, program artystyczny. Nagrody wyróżnionym uczniom wręczyła p. dyrektor Elżbieta Niemczyk, a podziękowania wyraził zastępca burmistrza miasta p. Witold Runowicz.