MALI ARTYŚCI Z NASZEJ SZKOŁY I ICH PIERWSZY WERNISAŻ

Jedni lubią biegać, inni skakać, jeszcze inni pięknie śpiewają, grają lub recytują. Dzieci z naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnione i aktywne w wielu dziedzinach.
15.12.2016 w ART-GALERII Dolnośląskiego Inkubatora Art-Przedsiębiorczości odbył się wernisaż o tematyce świątecznej pt.: „Od gliny do wikliny”. Na wystawie dzieci prezentowały prace wykonane w pracowni Ceramiki i recyklingu, w której nauczyły się różnych technik plastycznych.


Prace były przepięknie wykonane, a nasi uczniowie z dumą prezentowali je przybyłym gościom. Gości było co niemiara, ważne osobistości, władze naszej szkoły, rodzice, wychowawcy i nauczyciele. Czas umilił nam między innymi nasz uczeń Filip Bajron, który zaśpiewał piękną kolędę. Przy aromacie pierniczków i ciasteczek ciężko było ustać, by ślinka nie ciekła.
Nasi szkolni artyści będą nadal tworzyć dzieła sztuki. Sztuka pokazuje dzieciom, że każdy problem może mieć więcej niż jedno rozwiązane, pozwala patrzeć na otoczenie z wielu perspektyw, poznawać wartości w relacjach międzyludzkich, wyrażać to, co jest trudne do powiedzenia, wyobrażenia przekształcać w rzeczywistość. Pokazuje, że małe różnice mogą mieć duży wpływ, że precyzja i samodoskonalenie są ważne w życiu. Cieszymy się, że nasi uczniowie ciężko pracują, aby później móc zachwycać innych małymi dziełami sztuki.
OBY TAK DALEJ! CZEKAMY NA NASTĘPNA WYSTAWĘ.
E. Seroczyńska

20161215_163306

Zdjęcia w zakładce w Galerii.