XI WIECZÓR TALENTÓW

20160419_182429

Talent i praca to zawsze popłaca …

diamond-807979_960_72019 kwietnia byliśmy świadkami szczególnego wydarzenia z udziałem młodych uzdolnionych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie – XI Wieczoru Talentów. Oklaskom nie było końca, bo występy na deskach sceny teatru MOKiS oczarowały wszystkich widzów. A podziwialiśmy występy wokalne, taneczne, recytatorskie oraz grę na różnych instrumentach. Popisy dzieci dostarczyły wielu wzruszeń rodzicom, nauczycielom, kolegom ze szkoły oraz, co szczególne, zaproszonym gościom: Burmistrzowi Miasta Bielawa, panu Piotrowi Łyżwie, Przewodniczącemu Komisji Oświaty, Zdrowia i Spraw Społecznych, panu Krzysztofowi Molasemu oraz Radnemu Miasta Bielawa, panu Krzysztofowi Możejce. Młodzi artyści spisali się na medal, choć musieli pokonać tremę i stres związany z występem. Nasze talenty to, jak wyraziła się w swoim wystąpieniu dyrektor szkoły pani Elżbieta Niemczyk, diamenty, które na pewno za kilka lat, oszlifowane będą błyszczeć niczym wspaniałe brylanty. Każdy uczeń naszej szkoły wie, że ciężką pracą można rozwinąć talent, zarówno muzyczny, jak i plastyczny, matematyczny, gry w warcaby czy aktorski. Nie wszystkie uzdolnienia można pokazać na scenie, ale cieszymy się, że mogliśmy obejrzeć choć ich część. Były one efektem pracy wielu nauczycieli z Czwórki i systematycznych ćwiczeń naszych uczniów. Szczególne podziękowania należą się Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki panu Janowi Gładyszowi za pomoc w realizacji imprezy.

Elżbieta Zych

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.