Pierwszy Dzień Wiosny na ul. Ludowej

Pierwszy Dzień Wiosny na ul. Ludowej był kolorowy i wesoły. Tego dnia wszystkie klasy zebrały się na sali gimnastyczne, by wspólnie przywitać wiosnę. Dzieci ubrane były w barwne stroje przedstawiające zwiastuny wiosny (kwiaty, motyle, biedronki, żaby, pszczoły). 20160323_084140

Imprezę prowadziły uczennice klasy Id przebrane za Panie Wiosny, które za pomocą czarodziejskiej gałązki „budziły do życia” zwierzęta i rośliny. „Obudzone” zwiastuny witały Wiosnę wierszami, piosenkami i tańcami. Następnie każda klasa otrzymała arkusz szarego papieru, na którym przygotowała obraz pt. „Co zobaczymy wiosną?”. Dzieci wykazały się niezwykłą inwencją twórczą, a ich prace są teraz ozdobą szkolnego korytarza.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.