Zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym

W czwartek, 9 maja, w szkole podstawowej w Łagiewnikach odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym.
Do zawodów przystąpiły drużyny z klas 4,5,6. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg sprinterski 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg 600 m (dziewczęta) lub 1000 m (chłopcy). Każdy wynik przeliczany był na punkty, które zostały zsumowane i stanowiły końcowy wynik każdej drużyny. Uczniowie dawali z siebie wszystko, ponieważ liczyła się każda sekunda w biegach i każdy centymetr w rzucie oraz skoku w dal. W klasyfikacji końcowej drużyna chłopców zajęła II miejsce oraz drużyna dziewcząt II miejsce. Oficjalnie jesteśmy wicemistrzami powiatu.
W klasyfikacji indywidualnej najszybszym sprinterem okazał się Bartek Szukała SP4, a najdalej skaczącym Natan Włodarczyk SP4.
Gratulujemy naszym reprezentantom wielkiego zaangażowania w sportową rywalizację. Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie transportu uczniów na wyjazd oraz dla Pani Dyrektor za możliwość wyjazdu.
Skład drużyny dziewcząt: Maja Sutuła, Natalia Bator, Zuzia Grzesiak, Natala Guziak, Maja Żabicka, Zuzia Waszkiewicz, Zuzia Stolarczyk, Paulina Bułka.
Skład drużyny chłopców: Alan Górny, Dominik Krzemiński, Stanisław Kraśnicki, Kuba Madej, Bartek Szukała, Michał Kanior, Natan Włodarczyk, Antoni Hupa.