Dekada ekologiczna za nami 馃尡

9 maja w naszej szkole odby艂a si臋 „Dekada ekologiczna”, kt贸ra zosta艂a przygotowana przez klas臋 1a. W tym roku po艂膮czona by艂a z projektem „Ty potrafisz”. Dzieci wykona艂y pi臋kne prace o tematyce ekologicznej, kt贸re mo偶na by艂o podziwia膰 na wystawie na holu szko艂y. Najm艂odsi uczniowie klas: 1a, 1b, 1c prezentowali swoje umiej臋tno艣ci plastyczne 馃帹, wokalne馃帳, teatralne 馃幁 i taneczne馃拑przed swoimi rodzicami.
W nast臋pnym dniu uczniowie klasy 1a przypomnieli klasom II i III, jak nale偶y dba膰 o przyrod臋, o nasz膮 planet臋 w spektaklu teatralnym „Kr贸lewna 艢mieszka i ekoludki” oraz piosenkach ekologicznych. Sw贸j wyst臋p klasa 1a zako艅czy艂a pi臋knym pokazem tanecznym.馃檪
Zar贸wno Pani dyrektor Monika Stachowska i wicedyrektor Agnieszka Wojciechowska oraz rodzice i uczniowie byli pod ogromnym wra偶eniem ca艂ego wyst臋pu 馃ぉ馃憣馃憦馃挀