­čÄâÔÇ×Dzie┼ä dyni” i ÔÇ×Dyniowe cudaÔÇŁ­čÄâ

30 pa┼║dziernika w naszej szkole obchodzono ÔÇ×┼Üwi─Öto DyniÔÇŁ. Z tej okazji w klasach uczniowie zajadali si─Ö dyniowymi przek─ůskami oraz wykonywali prace plastyczne, kt├│rych tematem przewodnim by┼éa dynia. Tego dnia uczniowie zostali r├│wnie┼╝ poproszeni o ubi├│r w kolorze inspirowanym ÔÇ×┼Üwi─Ötem DyniÔÇŁ, wiod─ůcym has┼éem by┼éo ÔÇ×Kto b─Ödzie przebrany, nie b─Ödzie pytany!ÔÇŁ. Na holu szko┼éy podziwia─ç mo┼╝na by┼éo niesamowite dynie wykonane przez uczni├│w klas I-VIII w ramach III edycji konkursu na ÔÇ×Dyniowe cudaÔÇŁ. Wszyscy wykazali si─Ö kreatywno┼Ťci─ů i pomys┼éowo┼Ťci─ů. W ramach konkursu wytypowano laureat├│w, cho─ç by┼éo to bardzo trudne wyzwanie, gdy┼╝ ka┼╝da praca by┼éa wyj─ůtkowa i oryginalna. Ka┼╝dy ucze┼ä, kt├│ry wzi─ů┼é udzia┼é w konkursie, otrzyma┼é pami─ůtkowy dyplom oraz s┼éodki upominek, a laureaci nagrody.­čÄü
Wszystkim uczniom oraz rodzicom, kt├│rzy pomogli dzieciom w przygotowaniu tak pi─Öknych prac, serdecznie dzi─Ökujemy.­čą░
Organizatorki: Iwona Drozdowska, Justyna Grzesiak