Międzynarodowy Dzień Ziemi

W dniu 22.04.2023 r. (sobota) będziemy obchodzili Międzynarodowy Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie postaw proekologicznych. Dlatego też Samorząd Uczniowski oraz Opiekunowie zachęcili całą społeczność uczniowską, nauczycieli i pracowników do świętowania już w piątek (21.04.2023 r.) oraz do przyjścia do szkoły w tym dniu w STROJACH KOLORU ZIELONEGO. Kolejno namawiali do celebrowania tego święta w zupełnie inny sposób, m.in. do tego, żeby w drodze do szkoły lub do domu zwrócić uwagę na przyrodę, las, na łąkę, park, czyli poszukać natury w zasięgu wzroku. Żeby poświęcić czas na przebywanie z przyrodą, jak również na refleksję, jaka ona jest ważna i jednocześnie fascynująca, piękna i ciekawa.