XVII Wieczór Talentów za nami!

Za nami emocje i wiele wzruszeń po obejrzeniu już siedemnastego Wieczoru Talentów.🥰
Impreza ta, jak co roku, wzbudziła bardzo duże zainteresowanie całej społeczności szkolnej. Występy młodych talentów obejrzeli rodzice, rodziny, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. Po uroczystym powitaniu gości przez prowadzące Wieczór uczennice: Kingę Modrzewską i Aleksandrę Świtalską, jak lawina spłynęły na nas kolejno czwórkowe talenty. Mogliśmy podziwiać występy zespołów tanecznych. Dużo wrażeń dostarczyły pięknie wykonywane piosenki i utwory grane na instrumentach. Nie zabrakło też pokazów układania kostek Rubika, gimnastycznych, akrobatycznych, taekwondo, a nawet beatboxu.
Wieczór Talentów przygotowali: Elżbieta Zych, Janusz Kucharski, Arleta Żmuda oraz Dominika Rogacka. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i bardzo dziękujemy za wspaniałe wrażenia!❤️

Otwarcie o zdrowiu psychicznym..

Drodzy Uczniowe, Drodzy Rodzice!
Zakończyliśmy wypełnianie ankiet ogólnopolskiego projektu badawczego MŁODE GŁOWY, w którym wzięła udział nasza szkoła (link do strony projektu 👉 www.mlodeglowy.pl).
Na zakończenie projektu klasa 5a wraz z wychowawczynią, p. Małgorzatą Witek, wzięła udział w konkursie, w którym do wygrania jest wizyta Martyny Wojciechowskiej w szkole. Pracę konkursową pt. „Czym są dla Was MŁODE GŁOWY i zdrowie psychiczne?” wykonali: Lena Kormos, Arkadiusz Pajda, Julia Kostrubiec, Amelia Twardak, Maja Krupnicka, Anna Dudek, Jagoda Jatkowska i Aleksandra Mikołajek. Wyniki konkursu poznamy 16.05.2023r., a tymczasem plakat można obejrzeć w holu szkoły. 🙂
Dziękuję wszystkim zaangażowanym za udział w projekcie❣️
psycholog
Katarzyna Kozłowska