XVII Wieczór Talentów za nami!

Za nami emocje i wiele wzruszeń po obejrzeniu już siedemnastego Wieczoru Talentów.🥰
Impreza ta, jak co roku, wzbudziła bardzo duże zainteresowanie całej społeczności szkolnej. Występy młodych talentów obejrzeli rodzice, rodziny, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. Po uroczystym powitaniu gości przez prowadzące Wieczór uczennice: Kingę Modrzewską i Aleksandrę Świtalską, jak lawina spłynęły na nas kolejno czwórkowe talenty. Mogliśmy podziwiać występy zespołów tanecznych. Dużo wrażeń dostarczyły pięknie wykonywane piosenki i utwory grane na instrumentach. Nie zabrakło też pokazów układania kostek Rubika, gimnastycznych, akrobatycznych, taekwondo, a nawet beatboxu.
Wieczór Talentów przygotowali: Elżbieta Zych, Janusz Kucharski, Arleta Żmuda oraz Dominika Rogacka. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i bardzo dziękujemy za wspaniałe wrażenia!❤️