馃Ц Dzie艅 Pluszowego Misia 馃Ц

W pi膮tek, 25 listopada br., w klasach m艂odszych obchodzili艣my Dzie艅 Pluszowego Misia.馃Ц
W „Du偶ej Czw贸rce” na t臋 okazj臋 uczniowie wykonali misiowe plakaty oraz u艂o偶yli rymowanki i wierszyki o misiach. Ponadto dzieci obejrza艂y prezentacj臋 o historii powstania tej jak偶e wspania艂ej zabawki, przypomina艂y sobie misie ze znanych bajek tych nowych oraz starszych oraz pozna艂y ciekawe gatunki nied藕wiadk贸w. By艂o du偶o misiowej rado艣ci, a tak偶e misiowe s艂odko艣ci i upominki. Zdecydowanie misie umili艂y nam dzisiejszy dzie艅 w szkole馃グ

A tak Dzie艅 Pluszowego Misia 艣wi臋towali uczniowie w „Ma艂ej Czw贸rce” 馃グ

馃憞馃憞馃憞

艢wi臋to Pluszowego Misia w kl. 1 c – dzie艅 pe艂en ciekawych zabaw 馃惢

 
Dzie艅 Pluszowego Misia w kl. 2c 馃Ц馃Ц馃Ц
 
 
„Misiu, misiu m贸j s艂odziaku,
b臋dziesz siedzia艂 dzi艣 w plecaku.
Musz臋 zabra膰 ci臋 do szko艂y,
bo to dzie艅 jest wyj膮tkowy.
艢wi臋to misia! – super sprawa! 鉂わ笍
B臋dzie dobra dzi艣 zabawa.
Wszyscy mi艂o czas sp臋dzimy,
misie mocno przytulimy.”

DZIE艃 PLUSZOWEGO MISIA W KLASIE 3C馃惢馃惢馃惢馃惢