Spotkali się z behawiorystką

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć panią Agnieszkę, behawiorystkę ze Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich. Pani wręczyła uczniom z klasy 3b piękne i wartościowe prezenty za udział w akcji „Widzę, czuję, reaguję”. Dzieci napisały listy o swoich zwierzętach, o zwierzętach, którymi się zajmują bądź którymi się interesują. Na szczególną uwagę zasługuje list Nadii Kamińskiej, która podczas pobytu w górach zwróciła uwagę człowiekowi, który popędzał batem swojego konia, który już nie miał siły ciągnąć wozu z ludźmi. Na uwagę i wyjaśnienia dziewczynki zareagowało kilkoro turystów, którzy dalszą drogę postanowili przebyć pieszo. Uważamy, że Nadia zachowała się bardzo odważnie i odpowiedzialnie. Myślimy, że dorośli powinni brać z Nadii przykład. Laureatami zostali: Filip Rudkiewicz, Mikołaj Paluch, Wiktor Strużyński, Kacper Adamczyk i Nadia Kamińska.