Pierwszaki w Restauracji „Opa”

Uczniowie klasy 1a odwiedzili ciekawe i bardzo pyszne miejsce😋 – Restaurację „Opa” w Bielawie🥣🥗🍝
Pani Emilka i Pani Iwonka przeprowadziły warsztaty o tym, jak właściwie zachowywać się przy stole oraz w restauracji. Dzieci dowiedziały się m.in., że w restauracji mówimy cichym, stonowanym głosem, jak odnosimy się do kelnera, gdy czegoś potrzebujemy, jak prawidłowo korzystamy ze sztućców, a także jak je układamy oraz do czego wykorzystujemy serwetkę.🍽 Po utrwaleniu zasad kultury przyszedł czas na pyszny obiadek. Uczniowie mieli możliwość samodzielnego nałożenia sobie na talerzyk wybranych dań. Tu spisali się znakomicie👍 Obiadek wszystkim bardzo smakował, o czym świadczyła ilość dokładek😉😋 Był też czas na chwilę zabawy😁 Bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie i tak znakomite jedzonko😋 Z pewnością wrócimy tu nie raz!😊