„Złote Sowy” dla najlepszych z najlepszych rozdane!

W środę, 22 czerwca, w kinoteatrze MOKIS odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Burmistrza Miasta Bielawa „Złota Sowa”🦉
Nagroda ta przyznawana jest wyróżniającym się uczniom bielawskich szkół podstawowych, którzy w kończącym się roku szkolnym byli laureatami licznych konkursów i olimpiad na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym oraz uzyskali wysoką średnią ocen.
„Złote Sowy” z rąk burmistrza, pana Andrzeja Hordyja, otrzymało 19 bielawskich uczniów, w tym 7 z naszej szkoły:
👉 Bajk Amelia
👉 Bajron Filip
👉 Chałada Wiktoria
👉 Kossowska Aleksandra
👉 Łakomski Michał
👉 Walaszczyk Bartosz
👉 Weigelt Szymon
Nagrodę specjalną dla najlepszej klasy w mieście – kolejny, już trzeci raz z rzędu❣ – otrzymali uczniowie naszej szkoły. Tym razem statuetka powędrowała do klasy 4b, której wychowawczynią jest p. Magdalena Zagórska-Bajron.
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 👏👏👏