Jak Dzie艅 Dziecka 艣wi臋towali nasi uczniowie?馃コ

Dzie艅 Dziecka w klasie 1a 鉂わ笍馃グ鉂わ笍
Niespodzianka w postaci pizzy 馃榿
By艂o pysznie馃崟鈽猴笍
 
 
Dzie艅 Dziecka w klasie 1b by艂 bardzo aktywny, weso艂y i kreatywny 馃槉 Na pocz膮tek wycisn臋li艣my z siebie endorfiny na WF-ie, p贸藕niej zregenerowali艣my si艂y, jedz膮c przepyszn膮 pizz臋, uczyli艣my si臋 gra膰 jo-jo oraz bawili艣my si臋 kolorami – mieszali艣my podstawowe barwy, tworz膮c z nich inne 馃檪 By艂o rado艣nie i ciekawie 馃槉
„Pysznie, zdrowo, kolorowo” 馃憠 pod takim has艂em up艂yn膮艂 dzisiejszy Dzie艅 Dziecka w klasie 2c. Przygotowali艣my samodzielnie pyszne deserki owocowe. Dzi臋kujemy serdecznie naszym rodzicom za taki prezent dla nas! 馃檪
Reszta dnia up艂yn臋艂a nam na graniu w plansz贸wki oraz zabawach na 艣wie偶ym powietrzu.馃槉
 
馃グDzie艅 Dziecka na kortach馃
Tradycyjnie uczniowie z klasy 3c w Dzie艅 Dziecka zostali zaproszeni przez Pana Jakuba Szuka艂臋 na korty tenisowe w Dzier偶oniowie. Wszyscy 艣wietnie si臋 bawili, graj膮c w tenisa, strzelaj膮c z 艂uku i wykonuj膮c przer贸偶ne 膰wiczenia przygotowane przez p. Szuka艂臋. Na koniec pobytu Zuzia pocz臋stowa艂a wszystkich 艣miesznymi lizakami.馃嵀馃 鉀癸笍鈥嶁檧锔 馃徆 鉀癸笍鈥嶁檪锔 馃幘

A uczniowie klasy 3d mieli pyszn膮 uczt臋 gofrow膮 馃槉馃馃崹馃崼