Wycieczka do Energylandii!馃槅

Pi膮tek, 6 maja br., bardzo wcze艣nie zacz膮艂 si臋 dla uczni贸w klas 5a, 7b i 8b, kt贸rzy wraz z opiekunkami o godz. 6:00 wyjechali na wycieczk臋 do Rodzinnego Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze, oddalonym od naszej szko艂y o niemal 300 km鈥馃殞
Na miejscu zameldowali艣my si臋 po godz. 10:00 i – gdy tylko otrzymali艣my bilety – z wypiekami na twarzy ruszyli艣my ku przygodzie! Oj, a dzia艂o si臋 sporo!馃槅
Wyj膮tkowo w ten dzie艅 nie by艂o du偶o go艣ci (mo偶e wystraszy艂o ich pochmurne niebo?馃), dzi臋ki czemu kolejki by艂y niewielkie, a my mogli艣my skorzysta膰 z naprawd臋 wielu atrakcji i to po kilka razy!馃榿
Przer贸偶ne kolejki, m.in.: najwy偶szy i najszybszy w ca艂ej Europie Mega Coaster 鈥濰yperion鈥 (142 km/h), najwy偶szy na 艣wiecie Wooden Roller Coaster 鈥瀂adra鈥 (zbudowany z drewna i metalu, 121 km/h) czy 鈥濬ormu艂a 1鈥 i 鈥濧byssus鈥 (100 km/h) zapewnia艂y niecodzienne doznania pr臋dko艣ci, wysoko艣ci i przeci膮偶e艅. Oczywi艣cie, w艣r贸d nas nie brak艂o zwolennik贸w klasycznych karuzeli, spokojniejszych kolejek czy seans贸w w kinie Pyramid Cinema 7D.馃槉
Bajkowy klimat tego miejsca, r贸偶norodno艣膰 atrakcji, kafejki i stoiska ze smako艂ykami sprawiaj膮, 偶e s艂owo 鈥瀗uda鈥 w tym miejscu zwyczajnie nie istnieje!!! 馃檭
8 godzin pobytu w Energylandii up艂yn臋艂o nam z pr臋dko艣ci膮 艣wiat艂a! Pozostawi艂o w nas mn贸stwo niezapomnianych wspomnie艅 i moc niesamowitych wra偶e艅, o kt贸rych d艂ugo nie b臋dziemy mogli zapomnie膰.
Zanim wyruszyli艣my w drog臋 powrotn膮, zawitali艣my do pobliskiej restauracji McDonald鈥檚, poniewa偶 mocno zg艂odnieli艣my od obiadu, kt贸ry zjedli艣my w Restauracji Widokowa na terenie Parku Rozrywki. Jak si臋 okazuje, Energylandia wysysa z ludzi mn贸stwo energii 馃槺馃槀
Mimo ogromnego zm臋czenia po ca艂odziennej zabawie podczas podr贸偶y nie zabrak艂o 艣miechu i 艣piew贸w.馃幍
Wycieczka by艂a ciekaw膮 form膮 sp臋dzenia czasu i stanowi艂a 艣wietn膮 okazj臋 do wsp贸lnej zabawy z r贸wie艣nikami oraz pokonywania swoich l臋k贸w. 馃挭
Ten wyjazd pozostanie nam w pami臋ci na d艂uuugi czas. 馃檪
A najbardziej zafascynowani miejscem „niecierpliwi” uczniowie ledwo po opuszczeniu bram Energylandii ju偶 dopytywali, czy pojedziemy na tak膮 wycieczk臋 jeszcze raz.馃槈馃檭馃榾