„Mikołajkowy Przegląd Muzyczny”🎅🎤🎼

Mikołajki to wspaniały czas obdarowywania prezentami, sprawiania radości, uśmiechu…
Dokładnie tak było 6 grudnia w naszej szkole, gdzie odbył się „Mikołajkowy Przegląd Muzyczny”. 🎶
Uczniowie klas 1-3 przygotowali z tej okazji przepiękne, „śpiewająco-tańczące” występy, które były tak niezwykłe, że zachwyciły wszystkich. Mogliśmy usłyszeć w wykonaniu uczniów m.in. takie utwory jak: „Jest taki dzień”, „Kochany Panie Mikołaju”, „A Mikołaj pędzi”, „Przygody bałwanków”, „Sanie Mikołaja”, a nawet obejrzeć zumbę „Last Christmas”.
Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia były p. Ewa Kowalik, dyrektor Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty w Bielawie oraz p. Barbara Pachura, radna Miasta Bielawa, śpiewająca poetka i założycielka Klubu „Pozytywka”. Pani Basia zrobiła dla uczniów niespodziankę, grając na gitarze i zapraszając do wspólnego śpiewu pastorałki „Aniołek maleńki jak wróbelek”.
Nie zabrakło także dyplomów, upominków i słodkości, którymi mogliśmy się obdarować w tym szczególnym dniu.🍭🍬🍫
Bardzo dziękujemy uczniom i ich wychowawcom za zaangażowanie w przygotowanie występów, a przybyłym gościom za przyjęcie zaproszenia i wspólne spędzenie z nami tego wyjątkowego dnia.😊🥰

➡️ Klasa 1a w utworze „Sanie Mikołaja”🎅🎤🎶

➡️ Klasa 1b w piosence „A Mikołaj pędzi”🎅🎤🎼