Miko艂ajki 2021馃巺

Jedzie 艣wi臋ty Miko艂aj,
Bia艂膮 brod膮 艣wieci.
Worek z prezentami
Ma dla grzecznych dzieci.
馃巺馃巺馃巺
 
Jak si臋 okazuje, nasi uczniowie byli bardzo grzeczni, poniewa偶 odwiedzi艂 ich 艣w. Miko艂aj z podarkami.
Zobaczcie, jak wygl膮da艂 ten dzie艅 w艣r贸d m艂odszej spo艂eczno艣ci szkolnej. 馃槉
 
馃憞馃憞馃憞
 
馃煡 Klasa 1a pi臋knie dzi臋kuje Miko艂ajowi za upominki 馃槉馃グ
 
 
W ramach prezentu miko艂ajkowego dzieci z klasy 1a wyruszy艂y na wycieczk臋 do sali zabaw. Celem wycieczki by艂o kszta艂towanie umiej臋tno艣ci wsp贸艂dzia艂ania w grupie r贸wie艣niczej poprzez wsp贸ln膮 zabaw臋. W sali zabaw uczniowie mogli skorzysta膰 z licznych atrakcji, m.in.: tuneli, zje偶d偶alni, basenu z kulkami, trampolin.
Utrwalili艣my r贸wnie偶 zasady zachowania w miejscach publicznych i w autobusie. 馃槉
„A Miko艂aj p臋dzi, a Miko艂aj gna,
Od domu do domu, ci臋偶k膮 prac臋 ma.
Jego pi臋kn膮 brod臋 pokry艂 srebrny l贸d,
Gdyby tak biedaczek ju偶 odpocz膮膰 m贸g艂.”
 
馃巺馃巺馃巺
 
馃煡 Klasa 1b na poszukiwania Miko艂aja wybra艂a si臋 ju偶 w pi膮tek do pi臋knego Zamku Ksi膮偶. Czeka艂a tam na nas cudowna wr贸偶ka, kt贸ra oprowadzi艂a nas po zamku, opowiedzia艂a pi臋kne historie. Dzi臋ki niej dowiedzieli艣my si臋, sk膮d wzi臋艂a si臋 nazwa Ksi膮偶, znamy ju偶 legend臋 powstania zamku, wiemy, kto tam mieszka艂. Szukali艣my Miko艂aja, a偶 w ko艅cu uda艂o nam si臋 go znale藕膰 przy pi臋knym kominku. Czeka艂 na nas z prezentami.馃巵馃檪
By艂o super! 馃榿

馃煡 Miko艂ajki w klasie 1c 馃巺馃グ馃榿

Zaprz臋g Miko艂aja dzi艣 wyruszy艂 w 艣wiat.
Renifery 艂api膮 w nozdrza swoje wiatr.
I gdy tak przez mleczn膮 drog臋 mkn膮,
To Miko艂aj nuci zn贸w piosenk臋 sw膮.
Ho, ho, ho, ho, ho, ho wszystkie dzieci znam, ka偶demu co艣 dam.
Ho, ho, ho, ho, ho, ho, bardzo kocham Was, przyb臋d臋 na czas.
 
馃巺馃巺馃巺
 
馃煡 Wyst臋p by艂 udany, buzie u艣miechni臋te, a s艂odycze pyszne! 馃榿 Dzieci z klasy 2b dzi臋kuj膮 Miko艂ajowi.馃グ
 
 
馃煡 Miko艂ajki w klasie 2c 馃巺馃槉馃グ
 
 
馃煡 Miko艂ajki w klasie 3a馃巺馃巵

 
馃煡馃巹Miko艂aje, Miko艂ajki w klasie 3c 馃巵馃鈥嶐煄
Tradycja miko艂ajkowa, jak co roku, zawita艂a do naszej klasy. Ka偶dy ucze艅 by艂 przygotowany na powitanie Miko艂aja – czapeczki, opaski, bi偶uteria i wiele innych r贸偶no艣ci, a przede wszystkim wspania艂y humor towarzyszy艂 wszystkim w tym szczeg贸lnym dniu. Miko艂aj obdarowa艂 dzieci wspania艂ymi prezentami.馃巵馃嵀馃崿

馃煡 Miko艂aj w kl. 3d 馃巺– dzi臋kujemy Miko艂aju馃グ

馃煡 Miko艂ajki w kl. 4b 馃巺馃徎馃巹 馃巵馃嵀馃崿馃崼

馃煡 Klasa 5 a – zgrany zesp贸艂 Miko艂aj贸w 馃巺馃巹

馃煡 Spotkanie z Miko艂ajem 馃巺 na rynku w Dzier偶oniowie i miko艂ajki na kr臋gielni uczni贸w kl. 5c馃槈