Stw贸rz E-Kartk臋 Bo偶onarodzeniow膮 馃巹

Zapraszamy do udzia艂u w konkursie pn.
Stw贸rz Elektroniczn膮 Kartk臋 Bo偶onarodzeniow膮.猸愶笍馃巹猸愶笍

Prace powinny nawi膮zywa膰 tematycznie do symboli zwi膮zanych ze 艢wi臋tami Bo偶ego Narodzenia (np. szopka, anio艂owie, gwiazda betlejemska itp.).

Cele konkursu:
1.Pog艂臋bienie wiedzy na temat tradycji i zwyczaj贸w zwi膮zanych ze 艢wi臋tami Bo偶ego Narodzenia
2.Rozwijanie wyobra藕ni oraz tw贸rczych umiej臋tno艣ci uczni贸w
3.Pog艂臋bienie w艣r贸d uczni贸w kompetencji cyfrowych
4.Prezentacja plastycznej tw贸rczo艣ci uczni贸w z wykorzystaniem program贸w graficznych

Konkurs odbywa si臋 w trzech kategoriach wiekowych:
1. klasy I-III
2 klasy IV-VI
3. Klasy VII -VIII

Autorskie prace musz膮 by膰 wykonane w dowolnym programie graficznym i zapisane w jednym z format贸w: *.gif, *.png, *.jpg. Kartki elektroniczne nie mog膮 zawiera膰 偶adnych gotowych element贸w cudzego autorstwa, takich jak np. cliparty lub zeskanowane ilustracje.

Kartki 艣wi膮teczne nale偶y zg艂asza膰 elektronicznie do 20 grudnia 2021 r. na adres: sp4bielawakonkurs@gmail.com
Nagrodzone i wyr贸偶nione prace zostan膮 m.in. opublikowane na stronie internetowej, Facebooku oraz Instagramie organizatora.