Jestem COOLturalny – jestem z Czwórki 🙂

Miłego dnia życzymy, prosimy, dziękujemy, szanujemy – w Czwórce zawsze kulturalnie się zachowujemy.🙂👍

Tegoroczna edycja projektu „Jestem z „Czwórki” – jestem kulturalny” przebiegła w luźnej i przyjaznej atmosferze. „Cooltura” aż wylewała się z plakatów, które przygotowały Świetliczaki (I-III) oraz uczniowie z klas IV-VIII. 😄
Dzieła sztuki uczniów naszej szkoły można podziwiać na wystawie przy wejściu głównym, a także w całym korytarzu prowadzącym na I. piętro w okolicach sekretariatu i świetlicy szkolnej.

Przy okazji wykonywania plakatów przypomnieliśmy sobie uprzejme zwroty, które powinniśmy stosować do kolegów, koleżanek, bliskich, a przede wszystkim obcych nam osób. Na niektórych plakatach uczniowie zwrócili uwagę jakich zachowań należy unikać na terenie szkoły i poza nią. Nie zabrakło poruszenia tematyki tolerancji, poszanowania środowiska, dystansu i wzajemnego szacunku. Znajdziemy także wtrącenia z języków obcych, których się uczymy.
Style wykonania wszystkich plakatów są na tyle zróżnicowane i warte podziwiania, że jedynie możemy raz jeszcze zachęcić do obejrzenia wystawy w naszej szkole.
Koordynatorzy projektu: Anna Chęcińska-Witczak, Radosław Szustak

👇👇👇