Jestem COOLturalny – jestem z Czw贸rki 馃檪

Mi艂ego dnia 偶yczymy, prosimy, dzi臋kujemy, szanujemy – w Czw贸rce zawsze kulturalnie si臋 zachowujemy.馃檪馃憤
 
Tegoroczna edycja projektu 鈥濲estem z 鈥濩zw贸rki鈥 – jestem kulturalny鈥 przebieg艂a w lu藕nej i przyjaznej atmosferze. 鈥濩ooltura鈥 a偶 wylewa艂a si臋 z plakat贸w, kt贸re przygotowa艂y 艢wietliczaki (I-III) oraz uczniowie z klas IV-VIII. 馃槃
Dzie艂a sztuki uczni贸w naszej szko艂y mo偶na podziwia膰 na wystawie przy wej艣ciu g艂贸wnym, a tak偶e w ca艂ym korytarzu prowadz膮cym na I. pi臋tro w okolicach sekretariatu i 艣wietlicy szkolnej.
 
Przy okazji wykonywania plakat贸w przypomnieli艣my sobie uprzejme zwroty, kt贸re powinni艣my stosowa膰 do koleg贸w, kole偶anek, bliskich, a przede wszystkim obcych nam os贸b. Na niekt贸rych plakatach uczniowie zwr贸cili uwag臋 jakich zachowa艅 nale偶y unika膰 na terenie szko艂y i poza ni膮. Nie zabrak艂o poruszenia tematyki tolerancji, poszanowania 艣rodowiska, dystansu i wzajemnego szacunku. Znajdziemy tak偶e wtr膮cenia z j臋zyk贸w obcych, kt贸rych si臋 uczymy.
Style wykonania wszystkich plakat贸w s膮 na tyle zr贸偶nicowane i warte podziwiania, 偶e jedynie mo偶emy raz jeszcze zach臋ci膰 do obejrzenia wystawy w naszej szkole.
Koordynatorzy projektu: Anna Ch臋ci艅ska-Witczak, Rados艂aw Szustak
 
馃憞馃憞馃憞