Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W piątek, 25 czerwca br., pożegnaliśmy rok szkolny 2020/2021 👋👋👋

Ze względu na pandemię był to dla nas rok szczególny, pełen wyzwań i nietypowych sytuacji, do których musieliśmy się z dnia na dzień przystosować. Był to czas wielu wyrzeczeń, ale też i wytężonej pracy, dlatego nie możemy zapomnieć o osiągnięciach i sukcesach naszych uczniów. Przed kilkoma dniami zostali nagrodzeni laureaci konkursów i olimpiad, którzy otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta Bielawa „Złota Sowa” 🦉, a najlepsi z najlepszych uczniów w naszej szkole otrzymali Koniczynkę ☘️.

Podczas apelu pani dyrektor, Monika Stachowska, wręczyła uczniom nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, a trzy uczennice z kl. I-III zostały wyróżnione Nagrodą Dyrektora za swoje osiągnięcia edukacyjne. 👏 ➡️ Najlepsi wśród równych – Nagroda Dyrektora

Pani dyrektor podziękowała nauczycielom za zaangażowanie i troskę o dobro uczniów, a dzieciom i rodzicom za mobilizację i wytrwałość, dzięki czemu mogliśmy sprawnie kontynuować nauczanie, mimo tak trudnych warunków edukacyjnych.🥰

I tak oto rozpoczęliśmy wymarzone i od dawna wyczekiwane WAKACJE!!! 🥳