„Złote Sowy” 2021 przyznane!🦉

We wtorek, 22 czerwca, w kinotetarze MOKIS odbyła się uroczystość wręczenia tegorocznych „Złotych Sów” 🦉 dla znacząco wyróżniających się uczniów szkół podstawowych.
Nagroda ta przyznawana jest prymusom, którzy w kończącym się roku szkolnym byli laureatami licznych konkursów i olimpiad na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym, a także uzyskali wysoką średnią ocen.
„Złote Sowy” z rąk burmistrza Andrzeja Hordyja otrzymało 15 bielawskich uczniów, w tym 4 z naszej szkoły:
 
👉 Bajk Amelia, kl. 7c
👉 Bajron Filip, kl. 7a
👉 Sieradzki Jakub, kl. 5a
👉 Weigelt Szymon, kl. 7a
 
‼️ Nagrodę specjalną dla najlepszej klasy w mieście (średnia 5,41) otrzymała nasza klasa 4 a, której wychowawczynią jest p. Elżbieta Zych. ‼️
 
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 👏👏👏
 
Serdecznie dziękujemy nauczycielom: p. Renacie Tarczyńskiej, p. Dominice Adamiak i p. Januszowi Kucharskiemu za przygotowanie wspaniałej oprawy artystycznej oraz uczniom, którzy swoimi występami uświetnili przebieg uroczystości.🤩😍🤩
 
Zapraszamy do Galerii zdjęć 🙂