Poznali świat Indian…

Uczniowie klas 2a i 3b odwiedzili Wioskę Indiańską w Srebrnej Górze. 😊
Była to ekscytującą przygoda, podczas której mieliśmy okazję poznać ciekawostki z życia i kultury Indian. Poczuliśmy się prawdziwymi indiańskimi wojownikami, strzelając z łuku, rzucając włócznią w „bizona” oraz polując na „lisa”. Pokonaliśmy także indiański tor przeszkód, walczyliśmy na równoważni czejeńskiej oraz ścigaliśmy się na wieloosobowych nartach.😀
Zmęczeni po wielu konkurencjach sportowych odpoczęliśmy przy ognisku, smażąc kiełbaski. Na koniec wysłuchaliśmy indiańskiej legendy, a kto miał dobrą pamięć, mógł zdobyć nagrodę. Był również czas na zakup pamiątek i wspólne fotografie.
Dzień w Wiosce Indiańskiej to niezapomniana przygoda pełna integracji, edukacji i zabawy!🙂
 
Zapraszamy do Galerii zdjęć 🙂