馃 JESTE艢MY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! 馃

艢wietlica ze Szko艂y Podstawowej nr 4 z Oddzia艂ami Integracyjnymi w Bielawie przy ul. Wary艅skiego dzi臋kuje za nominacj臋 klasie 1c z Oddzia艂u SP4 przy ulicy Ludowej.
Z ch臋ci膮 wzi臋li艣my udzia艂 w akcji na rzecz os贸b z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021!

Do wykonania zadania nominujemy:
馃憠 1. Klas臋 1 ze Szko艂y Podstawowej w Murzynowie Ko艣cielnym
馃憠锔 2. Grup臋 Nied藕wiadki z Publicznego Przedszkola nr3 w Bielawie
馃憠 3. Klas臋 3a ze Szko艂y Podstawowej z Oddzia艂ami Integracyjnymi w Bielawie
Serdecznie zapraszamy wy偶ej wymienionych do wzi臋cia udzia艂u w akcji zainicjowanej przez O艣rodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Paw艂a II w Jaros艂awiu.
Akcja ma na celu poszerzenie 艣wiadomo艣ci na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyja藕ni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Jak wzi膮膰 udzia艂 w akcji鉂鉂鉂

馃數 Oto proste kroki.
Wystarczy:
鉁旓笍Ubra膰 si臋 na niebiesko (nie dotyczy s艂u偶b mundurowych)
鉁旓笍 Wykona膰 prac臋 plastyczn膮 np. odbi膰 niebieskie r臋ce w kszta艂cie motyla lub serca, lub wykona膰 dowoln膮 aktywno艣膰 wg w艂asnej inwencji tw贸rczej np. “taniec motyla”.
鉁旓笍 Zrobi膰 zdj臋cie lub nagra膰 film z tworzenia pracy i wstawi膰 na sw贸j profil na Facebook oraz przes艂a膰 na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
Wa偶ne, aby na zdj臋ciu lub filmie uj臋te by艂y pozdrowienia: “Jeste艣my z Wami niebieskimi motylami” (nagrane lub napisane).
鉁旓笍 Nominowa膰 kolejne 3 osoby (mo偶e to by膰 te偶 grupa klasowa, oddzia艂 przedszkolny lub instytucja) i powiadomi膰 je o tym.
鉁旓笍 Ka偶da osoba w艂膮czaj膮ca si臋 do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdj臋cia lub filmu do艂膮cza skopiowany tekst, podaj膮c nominowane przez siebie osoby.
鉁旓笍 Na wykonanie zadania ka偶dy nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i 偶yczymy powodzenia!馃榿