„Bielawa okiem artysty i kronikarza”

Z przyjemnością informujemy o wynikach szkolnego konkursu plastyczno-literackiego pod nazwą „Bielawa okiem artysty i kronikarza” (rok szkolny 2019/2020).

Celem konkursu było:
1. Rozwijanie zdolności, kreatywności, samodzielności i zainteresowań dzieci.
2. Kształtowanie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi.
3. Doskonalenie umiejętności plastycznych i polonistycznych.
4. Promowanie twórczego spędzania wolnego czasu.

Wyniki:
LAUREACI: Kowalik Adam 6a, Ratyna Franciszek 4a, Hendzel Anna 4a, Grzegorzak Anna 5a, Czapiga Aleksandra 7c.

WYRÓŻNIENIA: Ogrodowicz Natalia 5b, Żabicka Maja 1c, Szpak Mateusz 7a, Weigelt Szymon 6a, Chałada Wiktoria 4a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy konkursu: Joanna Goldmann i Dominika Adamiak.

‼️BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA‼️

W dniu 22.09.2020 r. w naszej szkole odbyły się w klasach integracyjnych zajęcia z udziałem funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego w Dzierżoniowie pt. ”Jestem bezpieczny na drodze”. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, na czym polega praca w Ruchu Drogowym, poznać elementy stroju oraz obejrzeć wyposażenie radiowozu i sprzętu używanego przez służby mundurowe dzierżoniowskiej policji. Ponadto funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się na drogach.

Zajęcia zorganizowały p. Joanna Goldmann i p. Dominika Adamiak.