Ekspresem po świecie..

12 września 2020 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty pod hasłem Ekspresem po świecie dla młodszych uczniów naszej szkoły. Inicjatywa zorganizowana została w ramach współpracy z grupą wolontariuszy Fundacji Manufaktura Inicjatyw i projektu „Wolontariat – pierwszy krok na rynek pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Warsztaty zostały przeprowadzone przez grupę wolontariuszy „Otwarci na świat”.

Zajęcia przeprowadzone zostały na terenie zielonym naszej szkoły oraz boisku. Całe klasy uczestniczyły w atrakcjach podzielonych na stanowiska z nazwami krajów z całego świata: KENII, TAJLANDII, AUSTRALII, JAPONII, POLSKI, PERU, ANGLII. Na każdym punkcie dzieci mogły poznać ciekawostki z danego kraju oraz wykazać się swoimi zdolnościami i umiejętnościami. Dzieci bardzo chętnie brały udział w warsztatach, aktywnie uczestniczyły w grach i zabawach. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało pamiątkowy medal oraz upominek w postaci słodyczy. Zebrane pieniążki zostały przeznaczone na materiały terapeutyczne dla uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy do Galerii zdjęć 📸