🎼 Nagroda SŁOWIK ROKU 2019/2020 🎼

Tradycją SP4 stało się wręczanie specjalnej nagrody dla ucznia kończącego naukę w naszej szkole, który wykazał się wysokimi osiągnięciami muzycznymi.🎤
W tym roku nagrodę SŁOWIKA otrzymał uczeń klasy 8b, JAKUB WRÓBEL.👨‍🎤
Kuba reprezentował szkołę w licznych konkursach i festiwalach, zdobywał wysokie miejsca. Jako członek szkolnego zespołu „Cantate” uświetniał wszelkie uroczystości szkolne oraz pozaszkolne.
Serdecznie gratulujemy Kubie👏 i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.🏆
Będziemy tęsknić za tym wspaniałym głosem.😊
Dominika Rogacka

💌 List od wychowawczyni kl. 8 c 💌

Minęło pięć wspólnych lat. Jak ten czas szybko leci?…. Pamiętam, jak przyszliście na Waryńskiego – małe czwartaczki. A dzisiaj już wyżsi ode mnie wychodzicie ze szkoły. Z dumą patrzę, jak wyrośliście, spoważnieliście, macie tyle planów na przyszłość. Jestem pewna, że wszystkie się spełnią. Musicie tylko wierzyć, że – jak mawiał Paulo Coelho – kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenia.
Jesteście piękni i młodzi, cały świat stoi przed Wami otworem. Proszę Was, idźcie w ten świat do przodu, a tylko czasem obejrzyjcie się wstecz i wspomnijcie szkolne mury, przyjaciół ze szkolnej ławy, nauczycieli i wychowawcę, który i Was zawsze będzie miło wspominał. Żegnajcie, a może do zobaczenia? ❤️
Wasza wychowawczyni, Ela Zych

👇👇👇

👉 …P.R.E.Z.E.N.T.A.C.J.A… 👈