„Kolędy leciały w świat…”

W środę, 22.01.2020 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Leć kolędo w świat”, który odbył się w Nyskim Domu Kultury.
Podczas festiwalu przekroczono rekordową liczbę występów wokalnych (71). Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się znakomicie.
Z wielką radością możemy ogłosić, że wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:
– Wyróżnienie w kategorii zespół otrzymał nasz szkolny Zespół Cantate, w skład którego wchodzą: Patrycja Malinowska, Jakub Wróbel, Maja Smolińska oraz Filip Bajron;
– Wyróżnienie w kategorii solista wyśpiewał Filip Bajron;
– Wyróżnienie otrzymał także znakomity duet wokalnyMaja Smolińska i Jakub Wróbel.
Gratulujemy również wspaniałego występu Zuzannie Krechowieckiej. Byłaś cudowna!
Dziękujemy z całego serca rodzicom występujących uczniów za pomoc i zaangażowanie.
Uczniów przygotowała p. Dominika Rogacka.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!