Odwiedziny w ZOW w Bielawie

17 stycznia 2020 r. uczniowie naszej szkoły z klasy 3 a pod opieką pani Beaty Saj i pani Małgorzaty Subocz odwiedzili osoby starsze w siedzibie Zespołu Ośrodków Wsparcia. Ośrodek ten mieści się w Bielawie na ul. Lotniczej 5.

Na spotkaniu dzieci zaprezentowały jasełka, które wywołały u obserwatorów wielkie wzruszenie i radość. Zgodnie z tradycją byli Trzej Królowie, Maryja, Józef, pastuszkowie, były też zwierzęta, gwiazdki i anioły.

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyli bardzo efektowne widowisko.

Uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku.. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie.

Każdy z uczniów otrzymał w prezencie słodycze. Dzieci miały także okazję bliżej poznać i obejrzeć miejsce, w którym przebywają podopieczni placówki.

Wyjazd był dla uczniów prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka. Mali wykonawcy wraz z opiekunami zostali zaproszeni do kolejnych odwiedzin.

Więcej zdjęć w Galerii