Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

We wtorek, 28 stycznia br., uczniowie kl. II A oraz uczniowie uczęszczający na świetlicę przedstawili piękny program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizacja z humorem o „Babci, dzieciach i wilku”. Babcie i dziadkowie, którzy tłumnie przybyli, gromkimi brawami nagradzali występy, które wywołały wiele uśmiechów i wzruszeń. Na uwieńczenie tego szczególnego święta dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom serduszka, jako symbol ich wielkich serc pełnych dobroci i miłości do wnuków.

Bardzo dziękujemy gościom za liczne przybycie, wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w to wydarzenie oraz Dyrekcji szkoły za wspólne świętowanie i miłe słowo.                                                        Oprac. Justyna Grzesiak

 

Więcej zdjęć w Galerii