Biologiczne sukcesy

Mamy przyjemność ogłosić, że nasi uczniowie odnieśli duże sukcesy w konkursach przyrodniczo- biologicznych.
28 listopada trzech uczniów klas szóstych: Szymon Weigelt, Bartek Walaszczyk oraz Kacper Nowak wzięli udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Dzierżoniowie. Konkurs obejmował wiedzę z przyrody, biologii i geografii. Chłopcy wspaniale walczyli i… ostatecznie Kacper Nowak zdobył II miejsce! Serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy zarówno Kacprowi, jak i Szymonowi, i Bartkowi!

28 listopada odbył się w naszej szkole etap szkolny Olimpiady wiedzy o Zdrowiu. Eliminacje wyłoniły trzech zwycięzców tego etapu: Petera Hustona, Weronikę Furcoń oraz Oskara Zatrapę. Uczniowie wyłonieni w etapie szkolnym pojechali 10 grudnia na etap powiatowy tego konkursu. Zajęli tam III miejsce! Wielkie gratulacje, bo to niemałe osiągnięcie. Nasi uczniowie okazali się ekspertami w zakresie nauki o człowieku, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z historii Polskiego Czerwonego Krzyża.
Trzeba przyznać, że nasi zdolni uczniowie sprawili sobie, swoim rodzicom, a także społeczności szkolnej niezły prezent na Święta!
GRATULUJEMY!!!
E. Zych