I’m Peppa Pig! Dzień Postaci z Bajek

We wtorek, 26 listopada, w naszej szkole został zorganizowany Dzień Postaci z Bajek, a jego główną bohaterką była Świnka Peppa. W tym dniu szkoła patrzyła na wszystko przez RÓŻOWE okulary, a prace plastyczne uczniów stały się przepiękną dekoracją uroczystości. Dzieci z klas 1-3 na zajęciach języka angielskiego przygotowały „Peppowe” zakładki do książek, co było rozgrzewką przed dniem Świnki Peppy.

Na samym początku tego bajkowego dnia uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania dotyczące bohaterów „Świnki Peppy”. Następnie z wielkim zainteresowaniem obejrzeli w wersji angielskiej bajkę, a później rozwiązywali zagadki dotyczące epizodu, który zobaczyli. Świnka Peppa zabrała nas do zoo więc była okazja do tego żeby nauczyć się i powtórzyć nazwy zwierząt.

Wszystkie dzieci biorące udział w Dniu Świnki Peppy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz coś słodkiego : )

To był niesamowity, bajkowy i mocno różowy dzień!

Już dziś zapraszamy za rok! Zgadujcie, jaka bajka u nas zagości.

Oprac. Paulina Wojtanowska, Monika Potrykus

Zdjęcia w Galerii